top of page
znak_1.png
FB_191121_SKKV_VP-AL(48)_edited.jpg
Integrační
plavání

Kdo má chuť a "zbytečnou hotovost", může se naučit plavat a zároveň podpořit činnost klubu.

Dětem nejmladším i školou povinným (děti od 2 do 15let) nabízíme výuku plavání v úrovni základní a zdokonalovací. V jednom bazénu se setkají děti zdravé i ty, které jsou na první pohled odlišné. Voda odlišnosti smývá a vidět je především plavecká dovednost.

Organizace výuky

Výuka probíhá skupinách. Děti jsou rozděleny podle věku a dovedností. Plaveckou jistotu děti získávají pod odborným vedením instruktorů a trenérů. S nimi projdou základy. Od adaptace na vodu až k přeplavání celého dlouhého bazénu. Lekce probíhají 1x týdně v 25 m bazénu.

  • Plavání rodičů + dětí – cílem je adaptace na vodu, osvojení základních dovedností formou pohybových her i otužování. Výuka probíhá pod vedením odborného instruktora. Společná práce rodiče a dítěte vede k prohlubování vazby mezi nimi, přispívá celkovému psychomotorickému vývoji. Určeno dětem od 2 let.

  • Základní výuka plavání – děti pracují samostatně bez rodiče, cílem je adaptace na vodu a osvojení základních plaveckých dovedností, zvládnutí základů jednoho plaveckého způsobu (uplave alespoň 25m) Výuka je určena dětem od 4 let.

  • Zdokonalovací výuka plavání – cílem je zdokonalování a osvojování navazujících plaveckých dovedností a nácvik dalších plaveckých způsobů. Určeno dětem s osvojenými dovednostmi základní výuky.

Fotogalerie

Kreslicí plátno 1.png
Depositphotos_32061617_xl-2015.jpg

nabídka podpory

Zaujal vás
náš program?
Podpořte nás!

Jakákoliv částka pomůže pro zkvalitnění naší činnosti a rozvoji plaveckých dovedností našich klientů na cestě k soběstačnosti nejen v plavání.

NABÍDKA PODPORY

Činnost je realizována s finanční podporou

Celoroční podpora činnosti klubu

bottom of page