top of page

První příměstský tábor SKKV!


Letos jsme dali přednost formě příměstského tábora a že to bylo dobrá volba! Od pondělí 31. 7. 2023 do pátku 4. 8. 2023 proběhl příměstský tábor s prvními účastníky z řad našich plavců a personálu. Celkem 11 plavců různého druhu postižení a věku 2x denně docházelo na výuku plavání v KV ARÉNĚ. Na programu každého dne nechybělo cvičení, doplňkový program nebo čas pro sebe a zasloužený polední odpočinek! 😉 Poslední den jsme dopolední výuku pojali v duchu krasoplavání, přehlídky trénovaných dovedností našich bazénových táborníků. Cíl byl jasný, ukázat to ve vodě všem... a že toho bylo! Od plaveckých sestav, po souvislé úseky i nejrychlejší převoz desky po bazénu! Před vlastními starty jsme dalším členům, aktivním plavcům (ti, co jezdí na závody) předali nová oddílová trička. Trika jsme pořídili ve spolupráci s firmou Bastard.cz, https://www.bastard.cz/, Děkujeme!!!

Příměstskou formu soustředění jsme vyzkoušeli poprvé a setkala se s příznivými ohlasy. Všem se líbilo a v nepřízni počasí to byla dobrá volba.

Velké díky posíláme našemu personálu, zúčastněným plavcům a KV ARÉNĚ https://www.kvarena.cz/ za možnost využívat nejen prostory bazénu.
14 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarii


bottom of page