top of page
Činnost
mimo bazén

Na suchu je taky sranda a to nás baví!

Pobyt ve vodě, v bazénu, je naší hlavní činností. Vodu máme rádi, ale ještě více máme rádi, být SPOLU. Na souši podnikáme možné i nemožné. Vše, co děláme, je pro každého z nás zážitek, bez ohledu na to, kde se odehrává.

Utužení kolektivu

Posezení v Oáze klidu aneb Rozloučení se s plaveckým rokem a vítání prázdnin.

„Čundrovská párty“ v Oáze klidu! Ukončení plaveckého roku ve znamení ohně, opečených buřtů a zpěvu táborových písní.

 

Vánoční besídka

Před vánočními svátky a oslavami nového roku pořádáme tradiční vánoční besídku. Zpívání koled, tvořivá dílna pro děti, ochutnávka vánočního cukroví a dalších laskominek, soutěž o nejchutnější bramborový salát a užívání si předvánoční pohody.

 

„a basta“ forever!

„Z řad plavců, dobrovolníků a přátel vyklíčilo hudební seskupení a basta! Společně s nimi si užíváme zpěvu, tance, dobré nálady a nezapomenutelných zážitků.

Máme je rádi, jsou NAŠI! Lenka, Hanka, Péťa, Ráďa, Kašpi (alias Martin Kašpar) a Urbič (alias Martin Urban) … a kde všude je můžete vidět, slyšet a možná se jich i dotknout?“

„Popohárkovská sejšn“

Pozávodní sešlost přátel klubu a fanoušků kapely.

Kde? V divadle Husovka – Klub Paderewski.

Kdy? Po POHÁRKU (závod s dlouholetou karlovarskou tradicí)

Pod širým nebem v Lučinách

Každoročně, ke konci léta, se fanklub kapely schází v tomto příjemném prostředí odlehlých Lučin. Venkovská pohoda a linoucí se tóny těch nejlepších hitů kapely a basta! zakončují naše prázdninové radovánky.

 

Pod širým nebem v Bečově

Botanická zahrada v Bečově, nově probádané místo, kde jsme v roce 2021 uspořádali další koncert kapely a basta! … a určitě zde nebyl poslední.

Charitativní akce

Golfový turnaj, Diany charitativního spolku

Diana, charitativní spolek, celoročně podporuje naši činnost již dlouhodobě. Účast na charitativním golfovém turnaji je již tradiční záležitostí v našem kalendáři a velkou pomocí naší činnosti i našim plavcům.

 

„Karlův dvojboj“ Karlův krok a Karlův běh

Sportovní akce, která svým výtěžkem ze startovného, přispívá na dobrou věc! Pořádajícími jsou Klub Krušných hor a Stopa pro život. Pokud to jde, i my se těchto akcí aktivně zúčastňujeme.

…a další akce, které přinese a také odnese čas

Kreslicí plátno 1.png
verca.jpg
Veronika Vlášková

dobrovolník

Je mi 39 let, dobrovolníkem jsem od svých 18 let. Dala jsem si jen několikaletou mateřskou pauzu. Když děti povyrostly, byla jsem zpět.

příběh dobrovolníka

Otevřel mi srdce.

Našla jsem si mezi plavci, dobrovolníky i instruktory kamarády na celý život. To pouto mezi námi bude navždy. Ráda na ty časy vzpomínám.

Je to již téměř dvacet let, kdy přišla Štěpánka Řehořková s Míšou Tůmovou (Vinšovou) k nám na zdrávku a představila nám KONTAKT bB. Byla jsem zrovna v prvním ročníku na fyzioterapii. Ze zvědavosti jsem s kamarádkami přišla na bazén a holky nás ihned zapojily do výuky. Tenkrát se plavalo zejména s malými dětmi s různými poruchami a onemocněním, kde převládala dětská mozková obrna. Ti malí drobečkové plní energie, smíchu, ale také strachu z vody mě naprosto dostaly.

V prosinci 2001 jsem byla na prvních Strahovských závodech, kde jsem viděla plavat i naší elitní reprezentační plavce. Následující léto jsem absolvovala soustředění ve Strakonicích. Bylo to pro mě, jako pro rekreačního plavce, náročné, ale krásné. Našla jsem si mezi plavci, dobrovolníky i instruktory kamarády na celý život. To pouto mezi námi bude navždy. Ráda na ty časy vzpomínám.

Kontakt mi naplnil volný čas studijního období. Formoval mě samotnou a otevřel mi srdce.

Být dobrovolníkem znamená, být člověkem dobré vůle, který pomáhá druhým. U mě to tak není. Nejsem dobrovolníkem pro to, abych měla dobrý pocit z toho, že dělám něco “prospěšného”, ale právě naopak.....lidi z klubu obohacují MĚ! Děkuji, že je mám, že jsou.

Pribeh_dobrovolnik
Depositphotos_32061617_xl-2015.jpg

nabídka podpory

Zaujal vás
náš program?
Podpořte nás!

Jakákoliv částka pomůže pro zkvalitnění naší činnosti a rozvoji plaveckých dovedností našich klientů na cestě k soběstačnosti nejen v plavání.

Činnost je realizována s finanční podporou

Celoroční podpora činnosti klubu

bottom of page